Z życia firmy i nie tylko

img-20210625-wa0033.jpg 20 VII 2021

Nasze pyszne produkty dostępne są w wielu nowych lokalizacjach

Nasze pyszne produkty dostępne są w wielu lokalizacjach od morza aż po góry. Więc jak jesteście w trasie i macie ochotę na coś dobrego i zdrowego to zapraszamy na zakupy. Jesteśmy w Pan Steskal w Czarnym Dunajcu, w Szubryt w Limanowej a już od piątku nasze produkty są także w trzech sklepach GS TATRY w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej. Ale nie tylko w tych miejscach bo znajdziecie nasze produkty w wielu innych miastach polski takich jak: Gdynia, Białystok czy Kielce.

A może lecicie w odwiedziny do rodzinki? Na lotnisku Warszawa Okęcie i na Krakowskich Balicach też znajdziecie last minute prezenty prosto z naszej pasieki. Miody, miodziki do wyboru do koloru. POLECAMY!

A jak nudzicie się w domu, to zapraszamy na naszą stronę internetową pasiekalyson.pl/sklep gdzie możecie znaleźć inne cudowne produkty takie jak:  pyszne i zdrowe  miody, smakołyki i słodycze  z dodatkiem miodu, Granole, BatonyMiodowy Kłos oraz naturalne kosmetyki lub świeczki z prawdziwego pszczelego wosku.

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY !

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro