Powidła rabarbarowe z miodem pszczelim 100g

666.jpg .
Share or Buy now
About the product
Na rynku prozdrowotnej i w pełni innowacyjnej żywności powidła rabarbarowe Pasieki LYSON to prawdziwy smakowy hit. Jeśli jesteś odbiorcą poszukującym najbardziej wyrafinowanych i zdrowych rozwiązań to nasze powidła spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Co sprawia, że są tak doskonałe? Podczas ich wytwarzania stosujemy tylko naturalne i prozdrowotne składniki. Nie użyliśmy w nich cukru. Miód gryczany i miód wielokwiatowy to jedyne słodziki produktu. Miody te dbają o Twoją odporność oraz zasilają organizm w niezbędną do funkcjonowania energię. Miód jest substancją świetnie działającą na układ krwionośny i trawienny. Propolis, którego użyliśmy w wytworzeniu produktu zawiera m. in. magnez, żelazo, i fosfor. Rabarbar użyty jako składnik główny stanowi bogate źródło witamin E, C i A. Powidła Pasieki LYSON to produkt w pełni naturalny a zarazem smaczny. Zaufaj naszym wyrobom i dbaj o zdrowie Twoje i Twojej rodziny.
Ingredients and nutritional values

Składniki:


rabarbar (82,8%), miód wielokwiatowy (11,4%), miód gryczany (5,7%), propolis. Sporządzono z 166g owoców na 100g produktu.

Wartości odżywcze dla 100g produktu


  • Wartość energetyczna 613 kJ/145 kcal
  • Tłuszcz 0 g
  • w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
  • Węglowodany 33 g
  • w tym cukry 29 g
  • Błonnik 3,6 g
  • Białko 1,1 g
  • Sól 0,01 g
Opinions about the product
Nobody has rated this product yet. Be the first. Once approved by the website, it will be visible to other customers.
Your rate
The review has been added correctly. It will appear on the site soon.
An error occurred while adding review. Please try again or contact us.

Try also

The ŁYSOŃ Company realise the project of implementation of innovative and fully automated production of clean label food products with buckwheat honey with high pro-health values. The aim of the project is to develop and increase the competitiveness of ŁYSOŃ on the industry market. More information on the website: https://pasiekalyson.pl/en/grants/
euro
This site uses cookies to provide services in accordance with cookie policy. Ok, close