Korzyści

Poznaj 6 głównych powodów, dla których warto u nas pracować

1. Rozwój

Kondycja firmy zależy od umiejętności tworzących ją ludzi, dlatego stawiamy na rozwój pracowników. Proponujemy bogatą ofertę zarówno twardych jak i miękkich szkoleń. Na terenie firmy organizowane są także kursy językowe.

2. Bezpieczeństwo

Dbamy o poczucie bezpieczeństwa całego zespołu. Udostępniamy ofertę ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin.

3. Integracja

Lubimy spędzać wspólnie czas nie tylko w biurze. Organizujemy wiele imprez dla pracowników i klientów. Świętujemy razem rocznice, Wigilię i inne wydarzenia ważne dla życia spółki.

4. Zgrany zespół

Tworzymy zgrany zespół, w którym panują dobre relacje i atmosfera współpracy. Pomagamy sobie nawzajem.

5. Kariera

Jesteśmy firmą, która każdego pracownika stara się traktować indywidualnie. W miarę rozwoju kariery zawodowej Twoje cele mogą się zmienić. Chcesz skoncentrować się na czymś innym? Skierować pracę na inny tor? Służymy pomocą.

6. Wsparcie

Cenimy ludzi z pasją! W naszych szeregach mamy m.in. profesjonalnych muzyków, narciarzy, a nawet wspinaczy górskich! Chętnie wspieramy wszystkie inicjatywy naszych pracowników.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij