Zdrowe lizaki z miodem i witaminami

Lizaki pszczółki słodzone ksylitolem i miodem to doskonała alternatywa dla zwykłych słodkości. Lizaki występują w dwóch wariantach smakowych. Idealnie nadają się dla dzieci.

Lizaki z miodem i witaminami

Chociaż lizaki to jedne z ulubionych słodyczy dla dzieci, to z całą pewnością możemy stwierdzić, że uwielbiają je także dorośli. Nic dziwnego, bo taka słodka przekąska nie zajmuje dużo miejsca i można ją wziąć ze sobą dosłownie wszędzie. Jednakże typowe lizaki, które można znaleźć na wielu półkach sklepowych, przerażają swoim składem, który — co tu dużo kryć — nie należy do najlepszych. W związku z tym postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o zdrowe lizaki na bazie miodu, dzięki czemu ich skład jest znacznie lepszy. A to z kolei oznacza, że można po nie sięgać częściej i to bez szkody dla swojego zdrowia. Wprost przeciwnie — nasza propozycja może stanowić dodatek do zróżnicowanej diety i świetnie uzupełni jadłospis zarówno dorosłych, jak i dzieci. Witamina C, produkty pszczele (koncentrat propolisu, miód) i brak białego cukru to elementy składające się na przepyszną przekąskę dla każdego, którą pokochali nasi klienci.

Lizaki z miodem, propolisem i witaminą C

Czy można połączyć przyjemne z pożytecznym? Oczywiście, że tak, co udowadniamy przy produkcji naszych lizaków z miodem. Ich skład bije na głowę konkurentów, bo całkowicie wyeliminowaliśmy biały cukier, stawiając na jego zdrowszy zamiennik, czyli ksylitol. Dodatkowo nie mogło zabraknąć tutaj naszego najważniejszego wyrobu, czyli miodu, który stanowi aż 1/5 całego składu lizaków. Taka proporcja zapewnia odpowiednią słodycz oraz dużą dawkę witamin, z których miód jest przecież znany na całym świecie. A skoro już o witaminach mowa to warto dodać, że tych także nie brakuje, a kryją się one w aceroli (propozycja numer 1) oraz propolisie (propozycja numer 2). Smacznie i zdrowo zarazem. Nie mogło być inaczej, skoro w naszych wyrobach stawiamy na produkty pszczele wyróżniające się prozdrowotnymi właściwościami i smakiem.

Dawkowanie lizaków z miodem

Chociaż naszym lizakom miodowym nie można odmówić prozdrowotnych właściwości, to jednak nadal pozostają słodyczami, dlatego też warto zadbać o ich odpowiednie dawkowanie. Szczególnie w przypadku dzieci, które uwielbiają różnej maści słodkości. Jaka jest więc bezpieczna dawka naszej propozycji? Przyjmuje się tutaj dawkowanie na poziomie 3 lizaków dziennie, co jest nie tylko bezpieczne, ale również zdrowe. Dzięki wyeliminowaniu białego cukru ze składu można spokojnie sięgnąć po ten przysmak pomiędzy posiłkami, a bogactwo witamin jeszcze do tego zachęca. Jednak nie zalecamy przekraczać zalecanego poziomu, chyba że wymaga tego sytuacja — np. w przypadku przeziębienia lub bólu gardła, ponieważ miód, witamina C oraz koncentrat propolisu świetnie zwalczają stany zapalne i uśmierzają ból. Tym samym okazuje się, że lekarstwo może być smaczne, dzięki czemu okres chorobowy minie znacznie szybciej.

Cena lizaków z miodem, propolisem i witaminą C

Nie da się ukryć, że wiele osób zwraca baczną uwagę na cenę i to ona jest wyznacznikiem zakupów. Dlatego też i w tym przypadku postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym, co oznacza niewielką cenę za garść miodowych lizaków. Już za kilka złotych możesz dostać zestaw lizaków na parę dni. Dobra, tania i zdrowa inwestycja w siebie, bo stawiając na nasze lizaki miodowe, nie kupujesz tylko czegoś słodkiego, ale również pyszny i prozdrowotny suplement diety dla całej rodziny. Zrezygnuj z klasycznych słodyczy i wybierz dodatek, który jest jednocześnie smaczny i dobry dla Twojego organizmu.


Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij