Z życia firmy i nie tylko

whatsapp-image-2022-08-13-at-17-15-16-jpeg.jpg 15 VIII 2022

Festyn Rodzinny Grupy LYSON to okazja do spotkania się z wszystkimi pracownikami i ich rodzinami.

13.08.2022 odbył się festyn rodzinny, gdzie  we wspólnym gronie mogliśmy odpocząć od codziennych obowiązków przy dobrej zabawie i pysznym jedzeniu. Pogoda sprawiała nam psikusy, ale i tak wszyscy bardzo dobrze się bawili. Były atrakcje dla dzieci, mecz piłki nożnej-  wielkie BRAWA dla naszych chłopaków SŁODKICH PALECIAKÓW, którzy zdobyły 1-sze miejsce!

Była też oficjalna część imprezy, gdzie nagrodzeni zostali pracownicy z 20 letnim stażem pracy oraz wyróżniający się pracownicy np. nasza Ola i Michał jako najbardziej kreatywne dusze artystyczne no i oczywiście dyskoteka prawie do białego rana.  Impreza była świetna. Dziękujemy organizatorom i  wszystkim za udział i do zobaczenia na kolejnej firmowej imprezie. 

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro