Z życia firmy i nie tylko

img-20210609-wa0013.jpg 15 VI 2021

Jesteśmy w Drogerii Kosmyk

Kilka dni temu gościliśmy w Drogerii Kosmyk w Kętach. Byliście już tam? Jak tak, to wiecie jaka to świetna drogeria z mega kosmetykami i super pomocnymi Paniami. A jak nie, to musicie ją koniecznie odwiedzić. Znajdziecie tam nasze stoisko. Tak, tak to ten ładny stand w kształcie ula na którym możecie znaleźć nasze cudne kosmetyki. Nasza marka Honey Therapy to naturalne kosmetyki z dodatkiem miodu. Serio! W każdym z naszych kosmetyków znajdziecie produkty pochodzenia pszczelego takie jak miód, propolis, pyłek i wosk pszczeli.


Dla najbardziej wymagających mamy serię 100% natural, gdzie użyte zostały tylko naturalne składniki, bez dodatku kompozycji zapachowych połączone z masłami i olejami roślinnymi najwyższej jakości.

Zainteresowani????

Jak tak, to zapraszamy na kolejną prezentację już wkrótce w Krakowie i w Wadowicach w Drogerii Kosmyk, gdzie nasza piękna Aleksandra doradzi i pomoże wybrać kosmetyk specjalnie dla Ciebie.

A jak nie, to zapraszamy na naszą stronę, gdzie sam możesz poczytać i zakupić nasze miodowe cudeńka kosmetyczne.

Kosmetyki naturalne – sklep online – pasiekalyson.pl/sklep/

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij