Z życia firmy i nie tylko

img-7448.jpg 12 VII 2021

Lemoniadowy zawrót głowy - naturalnie z miodem

Upalne lato w pełni. Każdy wie, że w takich temperaturach trzeba pić dużo wody. Woda powinna być naszym głównym napojem podczas lata, ale nie należy rezygnować również z innych płynów. W gorące i upalne dni, świetnie sprawdzą się nasze Miodowe Lemoniady, które w swoim składzie mają aż 20 % czystego polskiego miodu wielokwiatowego oraz smakowite i naturalne polskie owoce.  

Do wyboru mamy 4 rodzaje lemoniad: Miód i agrest, Miód i cytryna, Miód i Rabarbar oraz nasza ukochana Lemoniada Miód i Malina, więc każdy znajdzie coś smacznego dla Siebie. Wszystkie są pyszne i orzeźwiające i do tego zdrowe, bo do produkcji używamy tylko naturalnych składników, bez dodatku konserwantów i barwinków. 

Świetnie smakuje schłodzona i zapewnia natychmiastowe orzeźwienie czy to w górach, czy nad morzem. Naprawdę, warto spróbować!


Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro