Z życia firmy i nie tylko

zdjecie-whatsapp-2024-02-14-o-09-33-30-f27f7e42.jpg 14 II 2024

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku 2024

Z dumą ogłaszamy, że podczas tegorocznych targów Promo Show 2024 odnieśliśmy niezwykły sukces, zdobywając dwa pierwsze miejsca! To ogromne wyróżnienie dla naszej firmy oraz ogromna radość dla całego zespołu, której nie sposób opisać słowami. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom, partnerom biznesowym i sympatykom marki, którzy nas wspierali na każdym kroku. To także ich zaangażowanie i wsparcie przyczyniły się do osiągnięcia tego niezwykłego sukcesu.

Nie możemy zapomnieć także o pozostałych uczestnikach, którzy wzięli udział w konkursie. Gratulujemy im wszystkim zaangażowania, kreatywności oraz wysiłku włożonego w prezentowane projekty. Każdy z Was wnosił niezwykłą wartość do tego wyjątkowego wydarzenia.

Tegoroczny Promo Show 2024 był dla nas nie tylko czasem pełnym emocji i radości, ale także niesamowitym doświadczeniem pełnym inspiracji i sukcesów. To dzięki Wam, naszym niesamowitym klientom i partnerom, oraz zaangażowanemu zespołowi, który codziennie wkłada całe serce w naszą pracę, osiągnęliśmy ten niezwykły rezultat.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, co osiągnęliśmy, i podekscytowani przyszłymi wyzwaniami, które czekają przed nami. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za wsparcie i gratulujemy wszystkim uczestnikom tego wspaniałego wydarzenia! #pasiekalyson #naturalniezmiodem #PROMOSHOW #PROMOSHOW2024 #OOHmagazine #targireklamy #targidruku
Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro