Z życia firmy i nie tylko

Otwarcie sklepu pszczelarskiego ŁYSOŃ w Radomiu 16 I 2020

Otwarcie sklepu pszczelarskiego ŁYSOŃ w Radomiu

W sobotę, 25 stycznia 2020 o 9:00 na mapie Radomia swoją działalność rozpoczyna nowy sklep z artykułami pszczelarskimi. To jeden z 5 sklepów firmowych największego w Polsce producenta  z branży pszczelarskiej – firmy LYSON. 

W sklepie będzie można znaleźć pełną ofertę marki Łysoń. Dla pszczelarzy i osób chcących założyć swoją własną pasiekę czeka bogaty wybór artykułów pszczelarskich, m.in.  ule, odzież, sprzęt pszczelarski, narzędzia oraz wykwalifikowani pracownicy, którzy pomogą i doradzą. Ponadto podczas otwarcia odbędzie się prezentacja nowych produktów i dodatkowe promocje! – Stawiamy na przystępne ceny i jakość. Jesteśmy jej pewni, dlatego już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego  nowego sklepu  - zachęca firma LYSON. 

Sklep firmowy Łysoń to jednak  nie tylko obowiązkowy punkt pszczelarzy, ale też ciekawe miejsce z szeroką ofertą miodów, produktów pszczelich, naturalnych kosmetyków, świec czy miodowych słodkości. Jak zapewnia firma LYSON, osoby szukających nietypowych prezentów, dbające o siebie, swoje zdrowie i naturę z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Ta największa w Polsce firma pszczelarska, posiada unikatową i wielokrotnie nagradzaną markę kosmetyków Honey Therapy, która bazuje na naturalnych składnikach i produktach pszczelich. Teraz można ją będzie zobaczyć i wypróbować na własnej skórze!

Dla wszystkich Klientów przygotowaliśmy degustację miodów i pysznych słodyczy! – zapewniają przedstawiciele LYSON. Również dla najmłodszych czekają upominki oraz słodycze.  Od godziny 9:00 do 13:00 sklep LYSON zaprasza serdecznie wszystkich Radomian. Nowy sklep LYSON w Radomiu to obiekt położony przy ul. 25 czerwca 5/9A, w pobliżu dworca PKS oraz PKP. 

Adres: sklep LYSON, ul. 25 Czerwca 5/9A, 26-600 Radom, tel. 519 447 431

Oficjalne otwarcie sklepu: 25 stycznia (sobota) 9:00 – 13:00


Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro