Z życia firmy i nie tylko

peeling honey therapy 28 VI 2021

Przygotowani na lato?

U nas bardzo, bardzo gorąco ale przecież cały rok czekamy na ten czas kiedy możemy spakować walizki a do walizek nasze cudne kosmetyki i wyjechać w góry, na mazury czy nad morze. Tak naprawdę, to nie ważne gdzie, ale ważne aby odpocząć i zregenerować ciało i umysł.

No właśnie, jeżeli chodzi o ciało to polecamy wam nasze wspaniałe peelingi Honey Therapy które przygotują Wasze ciałko na plażowanie. Nasze solne peelingi Honey Therapy w swoim składzie mają miód i wosk pszczeli. Składniki te nie tylko wygładzą waszą skórę ale poprawią mikrokrążenie krwi, oczyszczą i nawilżą. Dzięki zawartości olejów roślinnych takich jak olej z awokado, olej ze słodkich migdałów pozostawia na niej ochronny film lipidowy, który zapewnia ochronę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

A po plażowaniu lub górskim opalaniu, kiedy górna część naskórka się łuszczy – nie ma lepszego sposobu na pozbycie się martwego naskórka. Po prostu wmasuj kolistymi ruchami delikatnie w ciało peeling i po sprawie. Twoja skóra pozostanie naturalnie zmiękczona, nawilżona i zregenerowana.

Musicie spróbować…
Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij