Z życia firmy i nie tylko

Sezon truskawkowy oficjalnie rozpoczęty2 06 VII 2021

Sezon truskawkowy oficjalnie rozpoczęty!

A czy jedliście już w tym roku nasze pyszne polskie truskawki ??? Mamy nadzieję, że tak! My nie możemy się najeść tych naszych pysznych i super zdrowych truskaweczek. Bo to przecież samo zdrowie. Truskawki stanowią źródło cennych wartości odżywczych jest w nich więcej witaminy C niż w cytrynie, a także kwas foliowy, witaminy z grupy B, witamina A oraz minerały takie jak potas, wapń, czy magnez.


Truskawki można jeść bez ograniczeń, bo są niskokaloryczne, poprawiają przemianę materii, poprawią wygląd cery i włosów. A dzięki zawartości kwasu elagowego mają działanie przeciwzapalne i antynowotworowe. I właśnie te polskie truskawki zebraliśmy i stworzyliśmy specjalnie dla Was przepyszne powidła truskawkowe z dodatkiem miodu wielokwiatowego i propolisu. Na szczęście nasze powidła dostępne są o każdej porze roku więc możecie smakować lato przez cały rok!!!

Zobacz nasze produkty

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij