Z życia firmy i nie tylko

06.jpg 04 IV 2016

Targi Pomysł na Firmę - 8 i 9 kwietnia

W dniach 8 i 9 kwietnia 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się pierwsze "Targi Pomysł na Firmę", czyli regionalne targi franczyzy dla południowej Polski. Z tej okazji chcemy Was serdecznie zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska nr 23.

Podczas imprezy będzie można bezpośrednio porozmawiać z naszymi przedstawicielami na temat konceptów biznesowych, wymaganych kwot inwestycji, zasad współpracy licencyjnej i wsparcia w działalności franczyzowej. W trakcie targów odbędzie się również Forum Szkoleniowe, podczas którego eksperci omówią podstawowe cechy franczyzy i zasady współpracy licencyjnej.


8 kwietnia (piątek)

10:00 Michał Wiśniewski, PROFIT system: Własny biznes pod cudzym logo – zasady współpracy we franczyzie.

10:45 Paweł Bogaczewicz, Fit Curves: Historia sukcesu marki na świecie.

11:30 Karol Kaczmarek, PROFIT system: Ile można zarobić na biznesie franczyzowym?

12:00 Gość specjalny: Krystian Wieczorek, aktor oraz właściciel drogerii i galerii sztuki Garaaż: B jak biznes, czyli oryginalny pomysł na rodzinną firmę.

13:00 Witalij Krywczański, Klub narciarski Proleski: Pod dachem na nartach – pomysł na biznes przez cały rok.

13:30 Marcin Kaleta, PROFIT system: Licencja na zarabianie, czyli jak wybrać franczyzę, która przyniesie zyski.


9 kwietnia (sobota)

10:00 Anna Smolińska, Lokalnabiznes.pl: Jak wybrać najlepszą lokalizację na biznes?

10:45 Paweł Bogaczewicz, Fit Curves: biznes skazany na sukces.

11:00 Piotr Hejmanowski, Tax Care:  Pierwsze kroki własnej firmy – jak założyć i skąd pozyskać finansowanie na rozwój swojego biznesu.

12:00 Grzegorz Morawski, dziennikarz Franchising.pl i Własny Biznes Franchising: Modne franczyzy – w co najchętniej inwestują polscy przedsiębiorcy.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro