Z życia firmy i nie tylko

05.jpg 24 VI 2016

Targi rolnicze w Mikołowie 2016

Tegoroczne, XXXVII Dni Otwartych Drzwi w Śląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Mikołowie (ul. Gliwicka 85) odbędą się w dniach 25-26 czerwca 2016 r.

Jak co roku jest to miejsce spotkań rolników, przedstawicieli instytucji otoczenia rolnictwa, producentów i handlowców branży rolniczej i ogrodniczej. Będzie też miała miejsce wystawa maszyn i urządzeń rolniczych, prezentacja pól doświadczalnych. W tym dniu będzie można nabyć wyroby rękodzieła, a także uczestniczyć w kiermaszu produktów pszczelich i sprzętu pasiecznego.

Wśród wystawców nie zabraknie Gospodarstwa Pasiecznego Łysoń. Na naszym stoisku tradycyjnie będzie można nabyć polskie miody, świece z wosku pszczelego oraz inne naturalne produkty z branży pszczelarskiej. Będzie można również zobaczyć produkty kosmetyczne na bazie miodu marki "HONEY THERAPY".

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro