Z życia firmy i nie tylko

beecome-pl-80.jpg 28 IX 2021

Zapraszamy na European Beekeeping Congress BEECOME21

Już 20 i 21 Listopada 2021 odbędzie się European Beekeeping Congress BEECOME 21. Jest to jedno z największych wydarzeń wśród europejskiej branży pszczelarskiej, od lat doceniane przez czołowe autorytety w dziedzinie pszczelarstwa.

W tym roku partnerem Kongresu Beecome jest firma LYSON – jeden z największych producentów nowoczesnego sprzętu pszczelarskiego, reprezentujący polskie pszczelarstwo, mające znaczące miejsce wśród europejskiej gospodarki pasiecznej. Konferencja Beecome 2021, to doskonała okazja do dyskusji pomiędzy najbardziej wykwalifikowanymi naukowcami, stowarzyszeniami pszczelarskimi, przedstawicielami weterynarii oraz organizacjami zrzeszającymi pszczelarzy z całego świata.

Zapraszamy Was serdecznie do rejestracji i udziału !!! Więcej informacji znajdziecie na beecome2021.pl

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro