Z życia firmy i nie tylko

Pomoc dla centrum rehabilitacji leczniczej NFZ CZERNICHÓW 30 IV 2020

Pomoc dla centrum rehabilitacji leczniczej NFZ CZERNICHÓW

Kolejne dni i dalsza walka z pandemią COVID-19. To już nie walka – nasze działania powoli przekształcają się w systematyczną współpracę i wsparcie dla tych wszystkich, którzy pozostają na pierwszej linii frontu. Tym razem w dniu 30 kwietnia 2020 roku okazaliśmy pomoc dla Zakładu Rehabilitacji Leczniczej / Stacjonarnego Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej w Czernichowie, woj. Śląskie - działania realizowane dla Narodowego Funduszu Zdrowia.


To kolejny akt pomocy z naszej strony; i realnie zależy nam na tym aby faktycznie nasze kroki stawały się standardem i normom w tych trudnych dla wszystkich chwilach. Żywimy ogromną nadzieję aby po zakończeniu ogólnoświatowej i ogólnopolskiej pandemii wszystko co zostało zrealizowane kiełkowało w pozytywną energię, która udzielać będzie się wszystkim wokół. Po raz kolejny przekazaliśmy nasze prozdrowotne energetyczne batony Miodowy Kłos – aby Ci którzy potrzebuję teraz sił sprostali sytuacji i pozostali na posterunku walki o zdrowie i życie obywateli Rzeczpospolitej.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro