Poznaj nasze zdrowe produkty

W rezultacie naszych doświadczeń, a także w wyniku pasji i chęci promowania zdrowych produktów, tworzymy wyroby wysokiej jakości z zachowaniem najwyższych standardów.

Zdrowe produkty z miodu – poznaj nasz sklep

Pasieka Łysoń to sklep online oferujący zdrowe produkty spożywcze i kosmetyczne na bazie miodu. W sklepie kupicie miód naturalny i produkty pszczele, batony energetyczne, czekolady z miodem, lizaki z miodem i witaminami, lemoniady z miodem, pierniki miodowe z konfiturą, wykwintne trufle miodowe i krówki miodowe. Produkty Pasieka Łysoń to także coś dla ducha: świece z wosku pszczelego, naturalne kosmetyki na bazie miodu oraz zestawy upominkowe idealne jako prezent dla osób kochających zdrowe produkty.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro