Nasze marki

ŁYSOŃ - sprzęt pszczelarski

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „ŁYSOŃ” istnieje na rynku od 1995 roku, zajmujemy się przede wszystkim produkcją sprzętu pszczelarskiego. Wasze pszczoły są naszą pasją, dlatego stawiamy na rozwój i wsparcie pszczelarstwa. Jesteśmy dumni tworząc produkty, które ułatwiają pracę w Twojej pasiece.

HONEY THERAPY - kosmetyki naturalne

Wieloletnie doświadczenie w branży pszczelarskiej pozwoliło nam wykorzystać dobroczynne działanie produktów pszczelich w kosmetyce. W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, tworząc markę HONEY THERAPY, wykorzystujemy jedynie naturalne surowce.

ŁYSOŃ - produkty pszczele

Marka ŁYSOŃ to ponad 24 lat tradycji, opartych na doświadczeniu, pasji i rodzinnej tradycji. Inspiruje nas natura, a przede wszystkim nasi klienci, którzy coraz bardziej cenią sobie zdrowy tryb życia i z pewnym zaufaniem pragną spożywać w pełni naturalne produkty, dlatego regularnie poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty.

APILANDIA - interaktywne centrum pszczelarskie

APILANDIA to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promujemy temat pszczół i tajniki ich życia.  W naszym Centrum gościmy wycieczki z całej Polski. Nasza ekspozycja prezentowana jest za pomocą różnorodnych technologii multimedialnych, interaktywnych instalacji oraz animacji poglądowych.

Fundacja Apikultura

Fundacja Apikultura powstała w 2019 roku między innymi po to, żeby promować pszczelarstwo, zdrowy tryb życia i ochronę środowiska, pomagać pszczelarzom, edukować dzieci i młodzież, a także aktywizować seniorów i osoby niepełnosprawne, którzy w pszczelarstwie dostrzegają interesujące hobby.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij