Lemoniada z miodem

Klasyczna lemoniada to idealna towarzyszka ciepłych, letnich dni. Naturalną recepturę wzbogaciliśmy słodyczą miodu i rześkim smakiem cytryn, rabarbaru, malin lub agrestu.

Lemoniada z miodem – oferta naszego sklepu

Lemoniada z miodem to pomysł na orzeźwienie letniego dnia i pożywną przekąskę. Oferujemy pyszne i rześkie lemoniady, które słodzone są naturalnym miodem polskim. Lemoniady przygotowujemy w naszej Pasiece, gdzie przykładamy największą wagę do jakości produktów żywnościowych. W sklepie Pasieka Łysoń kupicie lemoniadę w kilku smakach: z miodem i cytryną, z miodem i rabarbarem, w wersji z maliną oraz agrestem. Lemoniada z miodem to napój świetny także jako uzupełnienie drugiego śniadania dla dziecka. Pij ją kiedy tylko masz ochotę.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij