Naturalne kosmetyki na bazie miodu

Wieloletnie doświadczenie w branży pszczelarskiej pozwoliło nam wykorzystać dobroczynne działanie produktów pszczelich w kosmetyce.

Naturalne kosmetyki – oferta naszego sklepu

Naturalne kosmetyki na bazie miodu to nasza oferta dla miłośników kosmetyków dobrych z natury. Stworzyliśmy je z oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży pszczelarskiej. Nasze naturalne kosmetyki na bazie miodu Honey Therapy wykorzystują najlepsze właściwości produktów pszczelich. W sklepie Pasieka Łysoń kupicie balsamy i peelingi do ciała, masła do ciała o różnych kompozycjach zapachowych, kozie mleko do kąpieli, sól do kąpieli z pyłkiem pszczelim, kremy do rąk lub stóp na bazie miodu oraz propolisu, żele pod prysznic, mydełka peelingujące w różnych wariantach zapachowych oraz witaminową maseczkę do twarzy.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij