Pyłek pszczeli o smaku owocowym 70g

003.jpg .
Podziel się lub Kup teraz
O produkcie
Jeśli poszukujesz naturalnych i prozdrowotnych produktów postaw na produkty pszczele; bogate w minerały i witaminy. Produkty te wzmacniają organizm i witalność organizmu. Jest nim m. in. pszczeli pyłek bogaty w mikro i makro elementy. Jest to jeden z najbardziej odżywczych pszczelich produktów. Używają go pszczoły w codziennym rozwoju swoich rodzin. Pyłek pszczeli jest bogaty w białko. Pyłek to dość twarde granulki, w których wnętrzu znajdziemy aminokwasy i minerały. Są tutaj również enzymy, cukry, lipidy oraz związki fenolowe. W przypadku witamin znajdziemy w pyłku witaminy: PP, B3, B8, A, H, D, B2, B1, E, K, C, B12.

W jego wnętrzu znajduje się również potas, wapń, sód, fosfor i magnez, a także miedź, żelazo, nikiel, cynk, kobalt. Pozytywnym faktem dla zdrowia człowieka jest fakt, że podane minerały i witaminy są bardzo dobrze przyswajalne przez organizm człowieka. Pyłek pszczeli polecany jest w przypadku schorzeń cywilizacyjnych oraz profilaktyki zdrowotnej. Czym są choroby cywilizacyjne? Są to m. in. stany depresji, niepokoju, wyczerpania a także w momencie rekonwalescencji po przewlekłych i ciężkich chorobach. Dzięki użyciu pszczelego pyłku możemy skutecznie uzupełniać niedobory witamin w organizmie.

Dieta nisko białkowa może być z powodzeniem uzupełniana przez stosowanie pszczelego pyłku. Zaleca się stosowanie pyłku podczas ciąży lub uprawiania sportów wyczynowych. Dobrym rozwiązaniem jest zmielenie pyłku i dodawanie go do miodu lub napojów. W formie naturalnej pyłek występuje w postaci niewielkich granulek. Powyższe zalety pyłku zastosowane zostały w naszym najnowszym produkcie. Słodka przekąska jaką jest pszczeli pyłek o smaku owocowym zaskoczy Was smakiem a także prozdrowotnymi właściwościami. Wysokie właściwości odżywcze to najważniejsza cecha naszego najnowszego produktu. Zaufaj produktom Pasieki LYSON. Stawiamy na naturalne i prozdrowotne produkty.
Dostępne gramatury
pyłek pszczeli (46,5%), cukier, zagęszczony sok - proszek [czarna porzeczka (1,5%), malina (0,9%), żurawina (0,4%), owoce leśne (0,4%):[jagoda, jeżyna, malina], syrop glukozowy.
Opinie o produkcie
Nikt do tej pory nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy. Po zatwierdzeniu przez obsługę strony, będzie ona widoczna dla innych klientów.
Twoja ocena
Opinia została dodana poprawnie. Wkrótce pojawi się na stronie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii. Spróbuj ponownie lub skontakuj się z nami.

Spróbuj także

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij