Trufle miodowe

Słynne na cały świat są praliny francuskie czy belgijskie, ale świat nie słyszał o polskich pralinach marki Łysoń. W belgijskiej czekoladzie i francuskiej elegancji, został ukryty polski miód.

Trufle miodowe – oferta naszego sklepu

Pyszne i wykwintne trufle miodowe to luksusowy przysmak dla wszystkich miłośników wysokiej jakości słodyczy. Przepyszne trufle zawierają dużo naturalnego polskiego miodu i są wykonywane w naszej pracowni według tradycyjnej receptury. Oferujemy trufle miodowe w kilku smakach, które chowamy w oryginalnym kartoniku będącym ozdobą samą w sobie. Kupicie u nas między innymi czekoladowe trufle o posmaku rumu albo brandy, obtoczone kakao lub delikatnym kokosem, a także baton o smaku miodowej trufli przygotowany w 70% z belgijskiej czekolady.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij