Zestawy prezentowe dla firm i nie tylko

Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań: od drobnych niezobowiązujących prezentów, aż po okazałe efektowne zestawy.

Zestawy prezentowe dla firm – oferta naszego sklepu

Praca to coś więcej niż miejsce wykonywania swoich obowiązków. W wielu przypadkach firmę traktuje się niczym drugą rodzinę i przeżywa w niej dobre oraz złe chwile. Sztuka polega na zapominaniu o tych drugich i odpowiednim świętowaniu tych pierwszych. A, co lepiej uczci wyjątkową okazję niż specjalnie dobrane zestawy prezentowe? W naszym sklepie proponujemy Wam starannie wyselekcjonowane produkty na bazie miodu, które z powodzeniem mogą zapełnić nawet najbardziej wyszukane kosze upominkowe. Co więcej, siłą naszej oferty są gotowe zestawy o zróżnicowanej zawartości, które zadowolą nawet szczególnie wymagających odbiorców. Dzięki temu możesz tutaj znaleźć idealny prezent dla swojego szefa, współpracownika albo partnera biznesowego. A to wszystko zapakowane w dekoracyjne skrzynie, które same w sobie stanowią piękną ozdobę.

Oryginalny prezent na każdą okazję

Sukces w pracy albo biznesie nie polega tylko na wykonywaniu swoich obowiązków. W obecnych czasach liczą się przede wszystkim kontakty i umiejętność współpracy z ludźmi. Budowanie relacji oraz ich późniejsze podtrzymywanie wymaga odpowiedniego zaangażowania. Czasami wystarczą drobne gesty w postaci wysłanych gratulacji lub uścisku dłoni, a innym razem okazja aż się prosi o wyjątkową oprawę. Nasze kosze prezentowe są idealnym sposobem, aby właściwie celebrować specjalne chwile. Każdy element zestawów został tak pomyślany, by wzajemnie uzupełniał pozostałe produkty, dzięki czemu całość robi niesamowite wrażenie. Wiemy, że okazje do świętowania mogą być różne, dlatego też maksymalnie zróżnicowaliśmy naszą ofertę. Znajdziesz więc tutaj duże i małe skrzynie, zestawy świąteczne albo okazałe kosze upominkowe. Ostateczny wybór należy do Ciebie, ale mamy całkowitą pewność, że znajdziesz tutaj produkty, które skradną Twoje serce.

Zestawy prezentowe dla pracowników

W ciągu roku mamy przynajmniej kilka okazji, podczas których można podziękować współpracownikom za ich zaangażowanie i pracę włożoną w rozwój firmy. Jedną z najważniejszych są z pewnością święta Bożego Narodzenia, gdy wszystkim ludziom udziela się magiczny nastrój. Warto więc odpowiednio zadbać o atmosferę i sprezentować dla swoich pracowników mniejsze bądź większe prezenty świąteczne. Wbrew pozorom nie musi to być nic wielkiego, bo liczy się przede wszystkim gest, więc już kilka ładnie zapakowanych produktów wywoła uśmiech na twarzy załogi, poprawi samopoczucie i zmotywuje do dalszej pracy. Wyjątkowe zestawy zdrowych miodów albo aromatycznie pachnące kosmetyki to nasze sztandarowe propozycje, jednak możesz postawić także na inne opcje. Może kilka zdrowych przekąsek albo naturalne świece z wosku pszczelego? Dlaczego nie? Gwarantujemy, że taki podarunek sprawi mnóstwo radości Twoim pracownikom. A to jest przecież najważniejsze.

Prezent dla szefa od pracowników

Szef pełni w firmie najważniejszą rolę, więc nic dziwnego, że to jemu najczęściej wręcza się wyjątkowe zestawy prezentowe. Imieniny, spektakularne sukcesy biznesowe, święta to tylko niektóre z okazji, które wymagają odpowiedniej oprawy. Jednak takie upominki powinny być dopasowane do charakteru szefa, co w wielu przypadkach utrudnia ostateczny wybór. W końcu nie zawsze dobrze znany jego preferencje. Na szczęście jest proste rozwiązanie tego problemu, czyli zakup gotowych zestawów prezentowych. Dekoracyjna skrzynia w stylu retro wypełniona aż po brzegi darami z pasieki, to prezent, który doceni każda osoba. Jest to nie tylko bezpieczny wybór, ale również sprawdzony i satysfakcjonujący. Co więcej, katalog produktów jest na tyle duży, że skrzynki podarunkowe można dobierać do sytuacji, a nawet ponawiać zakupy przy kolejnych okazjach. Raz może to być miód pitny i dopasowana stylistycznie ceramika, a pół roku później zestaw słodkości najwyższej jakości. Dzięki temu wybór paczki dla szefa już nigdy nie będzie problemem, a stanie się czystą przyjemnością.

Oryginalne zestawy prezentowe dla firm

Dosłownie każda firma działa w oparciu o model B2B, czyli z angielskiego business-to-business. Taka forma współpracy zakłada zaangażowanie w działanie przynajmniej dwóch różnych firm, a jak wiadomo dobry wspólnik jest cenniejszy niż złoto. Warto więc pokazać swoją wdzięczność przy okazji wyjątkowych wydarzeń, np. wspomnianych już wyżej świąt bożonarodzeniowych. Ładnie zapakowany kosz produktów najwyższej jakości to gest, wobec którego nie można pozostać obojętnym. A co ważniejsze, jest to idealne podkreślenie wzajemnych stosunków oraz ich wzmocnienie, co powinno skutkować jeszcze lepszymi relacjami biznesowymi. Taki prezent można również potraktować niczym inwestycję w rozwój własnej firmy, bo chociaż jego celem jest uhonorowanie dobrej współpracy, to niesie ona obopólne korzyści, więc warto o nią dbać. Wręczenie specjalnie przygotowanych zestawów to najlepsze rozwiązanie, szczególnie że ich wybór jest na tyle duży, iż zawartość łatwo dostosować do preferencji odbiorców. Ciekawą opcją jest również możliwość wygrawerowania logo swojej firmy na wieczku skrzyni, dzięki czemu podarunek staje się bardziej spersonalizowany.

Wyjątkowe zestawy prezentowe dla klientów

Czym byłyby firmy bez swoich klientów? W końcu wszystkie produkty bądź usługi tworzone są dla nich i to od ich zaangażowania zależy przetrwanie danej marki. I nie ma tutaj większego znaczenia, czy mówimy o kliencie hurtowym, czy detalicznym, gdyż istnieją przeróżne sposoby promocji pośród odbiorców. Jednym z nich jest przygotowanie odpowiednich zestawów lub produktów, które mogą być wręczane w formie upominku. I znowu, wystarczą stosunkowo proste i niewielkie kosze prezentowe, aby osiągnąć zamierzony efekt, czyli zbudować dobrą opinię oraz wzmocnić relację na linii firma-klient. Tutaj znowu warto pokusić się o umieszczenie własnego logo na zestawach, dzięki czemu odbiorca łatwiej się utożsami z daną marką i w przyszłości chętniej sięgnie po jej produkty.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij