Batony energetyczne

Batony Miodowe Kłosy to wyjątkowe kompozycje pełnowartościowych ziaren zbóż i słodkich suszonych owoców połączonych złocistym miodem i mlekiem.

Batony energetyczne – oferta naszego sklepu

Batony energetyczne Miodowy Kłos to zdrowa przekąska bez cukru dla osób dbających o linię lub tych, które lubią pożywne i zdrowe słodkości. Przyrządzamy je w naszym zakładzie według własnej receptury, dodając prawdziwy miód produkowany w naszej Pasiece Łysoń. Batony zawierają dużo naturalnego polskiego miodu, suszonych owoców i zbóż. Kupicie je w kilkunastu wersjach smakowych. Oferujemy batony energetyczne Miodowy Kłos z bakaliami, z jagodami i malinami, z truskawkami, z białą lub ciemną czekoladą (słodzone), z daktylem lub ze słonecznikiem.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij