Krówki miodowe

Każdy z nas lubi smak polskich krówek. Ich skład nie zawsze jednak do nas przemawia. Dlatego właśnie stworzyliśmy krówki z dużą zawartością naturalnego polskiego miodu i mleka.

Krówki miodowe – oferta naszego sklepu

Krówki miodowe to pyszne łakocie dla miłośników polskich tradycyjnych słodyczy, ale w zdrowszej wersji. Krówki miodowe oferowane w sklepie Pasieka Łysoń słodzone są naturalnym miodem, dużo zdrowszym niż cukier. To cukierki, których receptura oparta jest o dużą ilość prawdziwego miodu oraz mleka. W sprzedaży znajdziecie wiele wariantów smakowych, na przykład klasyczne mleczne, kawowe, sezamowe, makowe czy kakaowe. Krówki miodowe Łysoń kupicie w opakowaniach 120 oraz 220 g. To dobry pomysł na upominek dla bliskiej osoby lub jako dodatek do kawy i herbaty. Przekonajcie się sami jakie są słodkie i pyszne.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij