Pierzga pszczela

Pierzga pszczela .
Podziel się lub Kup teraz
O produkcie
Pierzga jest to pyłek kwiatowy zebrany przez pszczołę miodną, zmieszany z miodem i wydzieliną gruczołów ślinowych pszczół, złożony w komórkach plastra pszczelego, poddany fermentacji mlekowej w warunkach beztlenowych w środowisku gniazda pszczelego. Wartość pierzgi do celów spożywczych, profilaktycznych i leczniczych jest znacznie wyższa niż pyłku ze względu na bogatszy skład, proces konserwacji oraz łatwą przyswajalność.

Wskazania do podawania pierzgi: niedokrwistość, choroby jelit, choroba nadciśnieniowa, choroby układu nerwowego, cukrzyca, brak łaknienia, stany wyczerpania psychofizycznego oraz okresy rekonwalescencji po przebytych chorobach i zabiegach operacyjnych.

Stosowanie: ok. 5g na dobę przez okres jednego miesiąca.

Dawkowanie: 100g czystej pierzgi ugnieść w moździerzu, dobrze wymieszać z jednym kilogramem miodu i zażywać jedną łyżkę stołową takiej mieszanki rano na czczo.
Dostępne gramatury
Opinie o produkcie
od kogo
ocena
Naturalny środek odżywczy, bardzo bogaty w witaminy i minerały :)
. . . . .
Bardzo dobry produkt, chętnie kupuję i polecam wszystkim!
. . . . .
Już od paru miesięcy robię kuracje pierzgi z pyłkiem pszczelim oraz miodem. Czuje się zdrowotnie dużo lepiej niż przed jej rozpoczęciem. Poza tym w rodzinie jemy na co dzień wspaniale miody z pasieki ŁYSOŃ - palce lizać! Inne miody przestały dla nas istnieć. Gorąco polecam!
. . . . .
bardzo dobry produkt chętnie kupuję i polecam wszystkim
. . . . .
Produkt super, sprawdził się, nie przeziębiam się odkąd zacząłem stosować.
. . . . .
Polecam ten produkt
. . . . .
Kupiłem na Allegro ten produkt. Myślałem, że będzie kiepskiej jakości ale się myliłem. Konkurencja przy tym produkcje się kryje!
. . . . .
Twoja ocena
Opinia została dodana poprawnie. Wkrótce pojawi się na stronie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii. Spróbuj ponownie lub skontakuj się z nami.

Spróbuj także

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij