Świece z wosku pszczelego

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko miody ale również świece z naturalnego wosku pszczelego. Każda z nich wytwarzana jest ręcznie według sprawdzonych i stosowanych od lat metod.

Świece z wosku pszczelego – oferta naszego sklepu

Świece z wosku pszczelego to pomysł na dodatek do mieszkania lub drobny prezent dla kogoś bliskiego. Nasze świece z wosku pszczelego wykonujemy zgodnie z tradycyjnym przepisem i odlewamy ręcznie w naszej pracowni w Sułkowicach. To ozdoba, która daje przytulne ciepłe światło oraz wspaniały zapach będący mieszanką aromatu miodu i propolisu. W sklepie Pasieka Łysoń oferujemy świece z wosku w naturalnym kolorze, świece zwijane z węzy pszczelej, prawdziwe świece woskowe barwione, świece w szkle, świece woskowe zapachowe oraz zestawy upominkowe.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij