PROWADZISZ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ?

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą.

Lokalizacja sklepu / planowana lokalizacja sklepu
* pole niewymagane, wpisz jeśli posiadasz sklep
Dodatkowe informacje
* pole niewymagane
* pole niewymagane, wpisz jeśli nieposiadasz sklepu
Wiadomość została wysłana poprawnie. Skontaktujemy się z Tobą!
Wystąpił błąd. Wyślij wiadomość poprzez e-mail lub skontaktuj się z administratorem strony.


NASZ PRODUKT POD TWOJĄ MARKĄ, NA WYŁĄCZNOŚĆ!

Naszym Klientom służymy doświadczeniem w zakresie opracowania i wdrożenia Produktu do sprzedaży.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie przygotowując produkty spełniające jego oczekiwania. Na bieżąco śledzimy zmiany w trendach na rynku spożywczym i aktywnie poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych. Nasze zakłady produkcyjne posiadają zaplecze ds. badań i rozwoju (R&D).


POMOŻEMY WAM STWORZYĆ, WASZ PRODUKT!

PRZEBIEG PROCESU OPRACOWANIA INDYWIDIALNEGO PRODUKT

W zależności od zakresu zlecenia, skali trudności projektu i wielkości zamówienia czas przygotowania gotowego produktu w marce własnej trwa od 4 do 8 miesięcy. W przypadku indywidualnego opracowania receptury czas ten może ulec zmianie.

1

Idea Produktu

Masz pomysł na Produkt? Pomożemy Ci zrealizować jego wizję! Doradzimy w sferze składu produktu, przeznaczenia, opakowania, etc. produktu i/ lub marki na wyłączność.

2

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Przesyłamy Klientowi ofertę, w której przedstawiamy możliwe opcje dotyczące opakowania (format, rodzaj, sposób pakowania…) oraz jakości produktu (warianty, smaki, dodatki…), które możemy zaproponować. Na tym etapie świadczymy również usługę doradczą, opiniując najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania.

3

TESTY PRODUKTÓW

Na podstawie wspólnych ustaleń przygotujemy Próbki do testów, które posłużą do weryfikacji i oceny Produktu. Próbki wysyłamy do biura Klienta lub opcjonalnie do wskazanego przez Klienta laboratorium, w którym Klient planuje przeprowadzić testy organoleptyczne.

4

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Pomyślne zakończenie testów oraz akceptacja Klienta pozwala na kolejny etap, którym jest wspólne opracowanie dokumentacji technicznej Produktu. Możemy ją uzupełnić na formularzach klienta w języku polskim lub angielskim.

5

PROJEKT GRAFICZNY OPAKOWANIA

Na tym etapie nasi graficy przygotowują projekt opakowania jednostkowego oraz zbiorczego. Jeśli Klient zdecyduje się na opracowanie projektu graficznego w swoim zakresie, dostarczymy mu wszystkich niezbędnych informacji o Produkcie oraz opakowaniu (teksty, wykrojnik, próbka…). Informacje przygotujemy w dowolnej formie, w jakiej Klient będzie sobie tego życzył.

6

OPRACOWANIE PROTOTYPÓW/ MOCKUP-ÓW

Przed produkcją całego zamówienia rekomendujemy zamówienie prototypów lub wizualizacji w 3D. Dzięki temu Klient będzie mógł zobaczyć finalny efekt i w razie konieczności wprowadzi poprawki.

7

WYDRUK OPAKOWAŃ

Po zaakceptowaniu przez wszystkie strony specyfikacji technicznej Produktu zlecamy przygotowanie cromalinów opakowań. Po akceptacji przez Klienta cromalinów zlecamy wydruk opakowania.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro