Naturalny polski miód z pasieki

Na miodzie znamy się jak mało kto i potrafimy wyczarować z niego prawdziwe cuda!

Prawdziwy miód z pasieki

Miód towarzyszył człowiekowi od dawna i znalazł zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również medycynie ludowej, kosmetologii, a kiedyś nawet w rytualistyce. W końcu jego kolor, aromat i smak kojarzą się z tym, co najlepsze. Jednak to, co faktycznie najlepsze kryje się w ich wnętrzu, czyli w składzie miodów. A trzeba przyznać, że jest to prawdziwa bomba witaminowa złożona z witamin, minerałów, biopierwiastków i innych substancji odżywczych. I to bez względu na rodzaj produktu, ponieważ każdy z nich to bez wątpienia idealne uzupełnienie codziennej diety. Jednak, na który słoik się ostatecznie zdecydować, skoro wybór jest tak szeroki? Duży wybór to świetny pretekst do eksperymentów i kulinarnych bądź smakowych testów, co będzie nie tylko fajną zabawą, ale również sposobem na poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, bo przygotowaliśmy dla Was najlepszy miód z pasieki na rynku. Gwarantujemy pyszny smak w cenie każdego zamówienia.

Miody z polskiej pasieki

Nasza firma Łysoń działa w pszczelarstwie już od ponad trzydziestu lat, co zaowocowało znacznym rozbudowaniem rodzimej pasieki. Mamy do dyspozycji setki uli położonych w najczystszych rejonach Polski, co zapewnia czystość i naturalność produkcji. A to jest niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na jakość miodu, która jest dla nas największą wartością. W związku z tym stawiamy na ekologię w każdym wydaniu, czyli ekologiczne uprawy i ekologiczne pszczelarstwo. Dzięki temu mamy gwarancję, że w Wasze ręce trafiają produkty, które mogą realnie wpłynąć na poprawę zdrowia, samopoczucia i ogólnej kondycji psychofizycznej. Przecież miód to nie tylko pyszny dodatek do potraw, ale również (a może przede wszystkim) najlepszy suplement codziennej diety. Najlepszy, bo całkowicie naturalny, dzięki czemu jest dobrze przyswajalny przez organizm człowieka. Jeśli chcesz się przekonać o korzyściach ze spożywania miodu na własnej skórze (i to dosłownie), to koniecznie zobacz ofertę naszego sklepu. Znajdziesz tutaj wyłącznie miody i produkty pszczele z polskiej pasieki, co jest gwarancją najwyższej jakości.

Miody i produkty pszczele

Z naszej pasieki możemy pozyskiwać nie tylko miody w różnych odmianach (np. naturalny miód gryczany, lipowy lub wielokwiatowy), ale również inne produkty pszczele. I chociaż to właśnie miód zdobył największą popularność wśród odbiorców i stał się niejako synonimem wyrobów pszczelich, to lista darów z ula jest znacznie dłuższa. Co można na niej znaleźć? Całkiem sporo, bo w naszym sklepie dostępne są:

 • pyłek pszczeli (zwany też pyłkiem kwiatowym),
 • pierzga,
 • propolis,
 • mleczko pszczele,
 • wosk pszczeli.


Każdy z tych produktów znalazł swoje zastosowanie, ponieważ wykazuje wyjątkowe właściwości prozdrowotne i urodowe. Nie powinno to dziwić, bo to w końcu natura zamknięta w niepozornych, ale super zdrowych ramach. Co więcej, inne produkty pszczele można mieszać z miodem i tworzyć tym samym pyszne i jednocześnie pożywne zestawy. Miód spadziowy z dodatkami zaskakuje smakiem, z kolei miód wielokwiatowy i propolis to połączenie, któremu nie jest straszne nawet najgorsze przeziębienie. Warto poszukać swojego ulubionego zestawienia i dać się pozytywnie zaskoczyć. W związku z tym oferujemy Wam tak szeroki wybór w naszej ofercie. Możesz wybrać osobno miód z pasieki oraz produkty pszczele i połączyć je według uznania albo postawić na gotowe propozycje. W każdym przypadku będzie to wybór zdrowy i korzystny dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Rodzaje miodów z naszej pasieki

Miód niejedno ma imię, co udowadniamy w naszej ofercie. W sprzedaży mamy różnorodne miody nektarowe, jednak wszystkie produkty łączy jedno: naturalne pochodzenie. Każda nasza pasieka to przykład wyjątkowej dbałości o pszczoły, bez których nie wyobrażamy sobie życia. I nie są to czcze słowa, ale fakt wielokrotnie potwierdzany przez naukowców. Gdy zabraknie pszczół, znikną też ludzie. Dlatego też prowadząc swoje pasieki, dbamy o warunki życia naszych pszczelich przyjaciół. A one odwdzięczają się nam przepysznymi wyrobami, które możemy przekazywać dalej - do Was, naszych klientów. A jest w czym wybierać, bo w ofercie naszego sklepu znajduje się m.in.:

 • miód spadziowy,
 • miód rzepakowy
 • miód gryczany,
 • miód wielokwiatowy,
 • miód lipowy,
 • miód akacjowy.

Każdy z tych produktów ma trochę inny skład, co oznacza także trochę inne właściwości. I tak na przykład miód wielokwiatowy jest słodki i delikatny, dzięki czemu jest tak uwielbiany przez dzieci, a miód spadziowy charakteryzuje się bardzo ciemną barwą i specyficznym posmakiem. Niektóre miody szybko się krystalizują (np. miód rzepakowy), z kolei w przypadku innych ten naturalny proces przebiega dużo wolniej (np. miód akacjowy). Szczegółowe informacje na temat każdego produktu można znaleźć w jego opisie, co pozwoli Wam lepiej dobrać miód do swoich konkretnych potrzeb.

Cena miodów z pasieki

Cena poszczególnych miodów może się między sobą różnić, a te różnice wynikają głównie z rodzaju produktu i jego pochodzenia. I tak na przykład miód wielokwiatowy jest stosunkowo prosty do pozyskania, bo składa się na niego mieszanka nektaru z różnorodnych roślin, co pozwala na jego zbieranie przez większą część roku. Z kolei miód spadziowy występuje bardzo rzadko, ponieważ pszczoły mogą pozyskać spadź tylko w najczystszych lasach w Polsce, a i to nie zdarza się zbyt często. Gdzieś pośrodku tej stawki plasuje się miód lipowy, który mógłby się wydawać dość łatwy do zebrania, lecz prawda jest taka, że lipy zazwyczaj nie występują w dużych skupiskach. A jeśli już uda się odnaleźć takie skupisko, to trzeba jeszcze zwrócić uwagę na otoczenie, które musi być pozbawione zanieczyszczeń (np. z dala od ruchliwych ulic). W związku z tym, im trudniejszy do pozyskania produkt, tym wyższa cena. Jednak nasz sklep oferuje miody już od kilku złotych, więc warto pokusić się o taki zakup, ponieważ to bez wątpienia najlepsza inwestycja w siebie, która na pewno się zwróci w przyszłości.

Zestaw miodów prosto z pasieki

Wspomnieliśmy już o tym, że rodzaj pozyskanego nektaru wpływa na właściwości miodów. Jednak nie tylko na jego właściwości prozdrowotne, ale również na walory smakowe. Właśnie dlatego miód gryczany upodobali sobie cukiernicy, bo idealnie współgra z wypiekami, a miód lipowy zaskakuje niebanalnym, lekko ostrawym smakiem. I chociaż chyba każdy miał okazję spróbować miodów wielokwiatowych, to czasami inne rodzaje wyrobów pszczelich pozostają dla nas tajemnicą. Rozumiemy, że wybór może być trudny i w tym celu przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego, czyli zestawy składające się z mini słoiczków. Takie miody w wersji mini dają okazję do przetestowania różnych smaków bez zbędnego ryzyka. Zamiast jednego dużego słoika, otrzymujesz cztery mniejsze o gramaturze 50 gramów. Baw się smakiem, eksperymentuj, testuj albo podaruj taki zestaw bliskiej osobie z okazji jej ważnego dnia. Na cokolwiek się zdecydujesz, będzie to wybór w stu procentach udany.

Miód z pasieki w formie prezentu

Miód z polskiej pasieki to także dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. W końcu tak wyjątkowy czas, jakim są urodziny, imieniny lub rocznice, wymaga wyjątkowej oprawy, a co sprawdzi się lepiej niż pięknie zapakowany słoik złocistego miodu? Wręczając jubilatowi miód nektarowy masz pewność, że Twoje życzenia długiego i dobrego zdrowia nie są tylko pustymi słowami. Wprost przeciwnie - ich potwierdzenie trzymasz w swoich dłoniach. Miód z pasieki to oryginalny dodatek do większego upominku, ale może zostać wręczony także solo. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Jednak bez względu na ostateczną decyzję jedno jest pewne, nasze miody idealnie uzupełnią tak ważne dni i przysłużą się jubilatowi przez długi czas.

Sklep internetowy z miodami z pasieki

Stacjonarny sklep nie posiada zazwyczaj zbyt dużego wyboru miodów, nie mówiąc już o innych produktach pszczelich. Propolis, pierzga albo pyłek pszczeli możesz kupić w ekologicznych punktach, których niestety nie ma zbyt dużo. Możesz je także nabyć u nas, bo nasz sklep internetowy powstał właśnie w tym celu, aby dostarczać Ci wyjątkowe wyroby z polskiej pasieki. Szeroki wybór produktów, wszystkie rodzaje miodów i dostawa pod drzwi mieszkania to największe zalety takiego rozwiązania. Dzięki temu możesz mieć pyszny miód lipowy lub naturalny pyłek kwiatowy bez wychodzenia z domu. Dbałość o zdrowie nigdy nie była tak łatwa, więc warto skorzystać z możliwości, które dają nam internetowe zamówienia. Sprawdź sam, co możemy Ci zaoferować i ciesz się pysznym miodem już za kilka dni.

Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij