Pierniki miodowe

Pierniki wypiekane są na bazie naturalnych składników, bez dodatkowych środków konserwujących. Tworzymy je w oparciu o tradycyjne receptury.

Pierniki miodowe – oferta naszego sklepu

Pierniki miodowe z konfiturą to pyszny dodatek do popołudniowej herbaty i porannej kawy. Są pożywne i pyszne, idealne na słodką chwilę przyjemności. Nasze pierniki miodowe z konfiturą wypiekamy na bazie naturalnych składników zgodnie z tradycyjną recepturą. Nie dodajemy do nich żadnych konserwantów, dzięki czemu są odpowiednim przysmakiem dla osób lubiących zdrowe produkty spożywcze. W sklepie Pasieka Łysoń kupicie m.in. piernik miodowy dojrzewający z rumem, z kawą, z czarną porzeczką, z jabłkiem, a także pierniki miodowe razowe z pomarańczą, ze słonecznikiem czy żurawiną.


Firma ŁYSOŃ realizuje projekt wdrożenia innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej produkcji wyrobów spożywczych czystej etykiety z miodem gryczanym o wysokich walorach prozdrowotnych. Celem projektu jest rozwój oraz wzrost konkurencyjności firmy ŁYSOŃ na rynku branżowym. Więcej informacji na stronie: https://pasiekalyson.pl/dotacje/
euro
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zamknij